Nasza kadra

 

Katarzyna Kreft - dyrektor KSM

Korczakowska Szkoła Marzeń to miejsce, które zbiera wszystkie moje doświadczenia w pracy z dziećmi od obozów CARITAS, poprzez własną firmę do projektów unijnych. Jedynie szczęśliwe, czujące się bezpiecznie dziecko, może w atmosferze pełnej akceptacji dla swojej indywidualności rozwijać ukryty w sobie potencjał - takie magiczne miejsce przemian tworzymy w KSM.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego, doradcą zawodowym, managerem, prowadzę także kwartalnik Doradca Zawodowy.

Jednym z największych sukcesów w moim życiu, są dwaj synowie, którym poświęciłam wiele pięknych lat swojego życia ... 


Dagmara Traczyńska - nauczycielka

Praca z dziećmi jest spełnieniem moich marzeń, kocham ich radosne uśmiechy - to one powodują, że angażuje się w wykonywaną przeze mnie prace, wkładam całe serce w opiekę nad małymi istotami, które są tak bardzo chłonne otaczającego ich świata.

Staram się podążać za dzieckiem i pogłębiać oraz pobudzać jego zainteresowania, głównie ze względu na to, iż wiem jak drogocenne w życiu człowieka są nowe doświadczenia.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego.

Moją pasją jest czytanie oraz sztuka

 

Maria Dolińska - nauczycielka

Dla mnie zawód nauczyciela to przede wszystkim powołanie. Jako nauczyciel staram się odpowiadać na potrzeby dziecka, zdobyć jego zaufanie, a przede wszystkim pomóc mu osiągnąć samodzielność. W mojej codziennej pracy z dziećmi zawsze towarzyszy mi przesłanie Marii Montessori „Pomóż mi to zrobić samemu”. 

Cieszę się, że mogę pracować w szkole, która dba o indywidualny rozwój  dziecka i w której dziecko jest ważne i szanowane. Umiem pogodzić obowiązujący materiał z indywidualnymi predyspozycjami i zainteresowaniami ucznia. Cenię sobie intuicję pedagogiczną i otwartość na nowe trendy pedagogiki.

W wolnym czasie gram na pianinie  Bardzo lubię sport. Uwielbiam żagle i jazdę na nartach. Jestem szczęśliwą żoną i mamą.

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego i dyplomowaną nauczycielką Montessori

  

 

Ewelina Rękawik - nauczycielka (j. angielski)

Moje zamiłowanie do języka angielskiego narodziło się w czasach kiedy byłam dzieckiem.

Nauka języka obcego ma bardzo istotny wpływ na rozwój małego człowieka.  Przede wszystkim wpływa na postęp umysłowy, ćwiczy pamięć i poszerza horyzonty dziecka. Dlatego chcę dzielić się z dziećmi moim zamiłowaniem do poznawania świata, ludzi, kultur i obcych języków.

Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej. 

W wolnym czasie uwielbiam podróżować, smakować nowe kuchnie i czytać kryminały Stephena Kinga.

 

 

Marta Andrzychowska

nauczyciel informatyki

 

 

Newsletter